Dlaczego wybrać opiekundlaseniora.pl

O nas...

Serwis opiekundlaseniora.pl powstał w 2012 roku, jako miejsce gdzie opiekunowie zajmujący się osobami w starszym wieku mogli zamieścić swoje ogłoszenie. Anonse opiekunów były przeglądane przez pracodawców, a kontakt pomiędzy pracodawcą, a potencjalnym pracownikiem był ostatnim krokiem jaki należało wykonać. Dosyć szybko zorientowaliśmy się, że nasza oferta jest nie wystarczająca, a oferowane usługi nie wyróżniały nas spośród serwisów istniejących na rynku. Właśnie wtedy podjęliśmy decyzję o gruntownej modernizacji portalu i wzbogaceniu go o unikalne funkcjonalności ułatwiające poruszanie się po szeroko pojętym rynku usług senioralnych. Jako pierwszy cel wyznaczyliśmy sobie pozyskanie partnera, który byłby bez względnie kojarzony z najwyższą jakością. Firma Origin (Kanada) spełniła nasze oczekiwania w 100%. Kanadyjski model opieki nad seniorami jest uznawany za jeden z najlepszych na świecie. To właśnie przedmiotowa współpraca otworzy przed Państwem szeroki wachlarz możliwości, postawiliśmy sobie bowiem za nasz cel wypromowanie marki opiekundlaseniora.pl jako synonimu jakości i profesjonalizmu. Zaadoptowanie kanadyjskich standardów nie było by jednak możliwe, bez pozyskania lokalnych ekspertów, uznawanych za najlepszych w kraju. Stąd stała współpraca z dr nauk o zdrowiu Elżbietą Szwałkiewicz (autorem wszystkich opracowań w naszym kompendium wiedzy) najlepszymi szkołami w Polsce, kształcącymi opiekunów medycznych oraz stowarzyszeniami dbającymi o prawa i godną jesień życia seniorów. Taki zespół w połączeniu z wyjątkowymi mechanizmami naszego portalu gwarantują Państwu sukces, zarówno opiekunom jak i pracodawcom ich zatrudniającym. 

Kilka słów o nowych funkcjonalnościach portalu…

opiekundlaseniora.pl jest serwisem w całości poświęconym opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Jest to miejsce, w którym przede wszystkim promujemy jakość i profesjonalizm, dlatego też nasi użytkownicy będą podzieleni na cztery podstawowe grupy. Pierwsze trzy to opiekunowie, nieformalni/rodzinni (zajmujący się w domach swoimi bliskimi), opiekunowie medyczni (absolwenci szkół kształcących w tym zawodzie, posiadacze dyplomu opiekuna medycznego) oraz opiekunowie Origin (absolwenci Origin Academy of Poland, elita wśród opiekunów, za ich kompetencje ręczymy, będą oni wyróżniani i promowani w serwisie). Ostatnią grupą są pracodawcy, prywatni oraz reprezentujący zakłady, szpitale, DPSy itp. Pracodawca będzie również mógł zostać partnerem Origin (umowa o współpracy z Origin Polska). Zdajemy sobie sprawę, że każdy z typów zarejestrowanych użytkowników w naszym serwisie ma inne oczekiwania, preferencje oraz potrzeby, dlatego zaprojektowaliśmy szczególny system potrafiący inteligentnie kojarzyć anonse pracodawcy* z pracobiorcą (więcej w zakładce asystent kariery). Kryteriami analizowanymi przez przedmiotowy system są kompetencje i umiejętności (w przypadku opiekunów) oraz zakres obowiązków i kompetencji (w przypadku pracodawcy). Kolejną nowością jest automatycznie generujące się CV opiekuna. W oparciu o parametry jakie opiekun wprowadzi do swojego profilu, będzie mógł jednym kiknięciem wygenerować swoje CV, które automatycznie zapiszę się na dysku jego komputera. Pracodawca również będzie mógł pobrać CV opiekuna, tworząc w prosty sposób bazę potencjalnych pracowników jego przedsiębiorstwa.

Kompendium wiedzy….

Kompendium wiedzy to zbiór niezbędnych informacji, porad i wskazówek wyjaśniających zagadnienia z jakimi codziennie zmaga się opiekun, zarówno nieformalny/rodzinny jak i profesjonalista, zatrudniony w placówce zajmującej się seniorami czy osobami niesamodzielnymi. Trzy przejrzyste kategorie i treści autorstwa najwybitniejszych ekspertów w tej dziedzinie są gwarancją jakości i wysokiej wartości merytorycznej przekazanych treści.

Newsletter…

Systematycznie redagowany newsletter będzie docierał do wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu. Nowości, porady, prezentacje najnowszych rozwiązań w branży będą publikowane w kompaktowy sposób i przesyłane bezpośrednio na skrzynki poczty elektronicznej.

* System kojarzenia anonsów jest funkcjonalnością dostępną dla pracodawcy reprezentującego firmę, pracodawca prywatny może skorzystać z wyszukiwarki geograficznej.
 
Wszystkie treści, zdjęcia oraz grafiki zamieszczone w portalu opiekundlaseniora.pl chronione są prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie, przetwarzanie oraz jakiekolwiek wykorzystanie, jest zabronione bez zgody administratora serwisu.